Particulier

Sierhekwerk in Badhoevedorp met schuifpoort

Complete entree met schuifpoort, looppoort en toegangscontrole

Voor een woning in Badhoevedorp hebben Van Rooijen Hekwerken en SESAM Toegangssystemen een volledige entreeoplossing gerealiseerd. De toegang bestaat uit een looppoort, vast sierhekwerk en een railschuifpoort, aangevuld met een intercomsysteem en codepaneel.

Realisatie

Looppoort, vast hekwerk en railschuifpoort

Model

Adora

Opties

Intercomsysteem, codepaneel & gemetselde kolommen

No items found.

Sierhekwerk passend bij de woning

Bij deze woning is gekozen voor sierhekwerk model Adora. Dit model geeft de entree een verzorgde en klassieke uitstraling, zonder dat het geheel te zwaar wordt. Het vaste hekwerk, de looppoort en de schuifpoort zijn op elkaar afgestemd, zodat de erfafscheiding één nette lijn vormt langs het perceel.

Voor particuliere woningen is niet alleen de uitstraling belangrijk. De poort en het hekwerk moeten ook praktisch zijn in dagelijks gebruik. Denk aan voldoende doorgang voor auto’s, een aparte looppoort voor bewoners of bezoekers en een betrouwbare afsluiting van het terrein.

Railschuifpoort met praktische bediening

De railschuifpoort zorgt voor een efficiënte toegang tot de oprit. Een schuifpoort is vooral praktisch wanneer er voldoende ruimte langs de erfgrens beschikbaar is en wanneer men de oprit vrij wil houden van naar binnen of buiten draaiende poortvleugels.

In combinatie met automatisering wordt het gebruik nog eenvoudiger. De poort kan comfortabel worden geopend en gesloten, zonder dat bewoners hoeven uit te stappen. Zeker bij dagelijks gebruik, slecht weer of aankomst in de avonduren biedt dat veel gemak.

Compleet uitgevoerd van kolommen tot techniek

Bij dit project is het volledige traject verzorgd: van het metselwerk van de kolommen tot het plaatsen van de poorten, het monteren van het hekwerk en het aansluiten van de toegangstechniek.

Die integrale aanpak voorkomt afstemmingsproblemen tijdens de uitvoering. De kolommen, poorten, hekwerkdelen, aandrijving en intercom moeten technisch goed op elkaar aansluiten. Door dit vanaf het begin gezamenlijk op te pakken, ontstaat een degelijk eindresultaat dat klopt in gebruik, afwerking en betrouwbaarheid.

Looppoort en schuifpoort apart aangestuurd

Een belangrijk onderdeel van dit project is de toegangscontrole. Door het toegepaste intercomsysteem met twee relais kunnen de looppoort en de railschuifpoort afzonderlijk worden aangestuurd. Dat betekent dat bewoners niet altijd de volledige schuifpoort hoeven te openen wanneer iemand te voet toegang nodig heeft.

Via de bijbehorende app kan de toegang eenvoudig vanaf de telefoon worden bediend. Dat is praktisch voor gezinsleden, bezoekers, leveranciers of andere situaties waarin iemand gecontroleerd toegang moet krijgen tot het terrein.

Codepaneel voor gecontroleerde toegang

Naast het intercomsysteem is ook een codepaneel toegepast. Daarmee kan toegang worden verleend met een persoonlijke code. Dit is handig wanneer vaste gebruikers het terrein moeten kunnen betreden zonder handzender of sleutel.

Afhankelijk van de gekozen instellingen kan een codepaneel worden gebruikt voor bewoners, familieleden, personeel of terugkerende bezoekers. Zo blijft de toegang flexibel, terwijl de eigenaar controle houdt over wie het terrein kan betreden.

Ook een project starten?

Bent u benieuwd wat er mogelijk is voor uw perceel afsluiting? We denken graag met u mee. Bekijk op deze pagina onze projecten of kom inspiratie opdoen in onze showroom.

showroom Van Rooijen
Heeft u een vraag?

Stel uw vraag aan Marie-Louise

Interesse? of wilt u vrijblijvend een kopje koffie komen drinken? We kijken uit naar uw bericht of belletje!
Stel uw vraag
Marie-Louise van Van Rooijen Hekwerken

Meer van onze projecten

Bekijk alle projecten
Zakelijk

Schuifpoort bij Lubbe Lisse

Particulier

Dubbele draaipoort in Lisse met hekwerk en intercom

Gecertificeerd door of aangesloten bij

Hek Merk Keur logolid koninklijke metaalunie logoNederlandse hekwerk industrie logoVGM checklist aannemers logo